Immunrendszerünk legfontosabb bázisa az emésztőrendszer, ezért ennek egészsége elképesztően fontos.
Sokan azt gondolják, hogy pusztán a gyomorról beszélünk, amikor az emésztőrendszer kerül szóba, pedig maga az emésztőrendszert egy sokkal összetettebb szerv-struktúra alkotja.
Ide tartozik már a szájüreg, a nyelv, a fogak, a garat, a nyelőcső, de szerves részét alkotja a hasnyálmirigy, a vastag- és vékony bél is egyaránt.
Az emésztőrendszer problémái kihatnak egész testünk működésére.
Mivel ez a kulcsfontosságú szervrendszer azért felelős, hogy ellássa szervezetünket a működéséhez szükséges energiával, így, ha működésében bármilyen rendellenesség fedezhető fel, azt gyors megoldás révén kell orvosolnunk, az egészség hosszútávú fenntartása érdekében.
A legtöbb esetben a hagyományos módszerek során az emésztőrendszeri betegségeket és rendellenességeket pusztán tüneti kezelésekkel igyekeznek feloldani.
A haspuffadást savlekötővel, a rendszertelen székletet pedig hashajtókkal igyekeznek megoldani, pedig alapvetően ez csak időleges feloldása a kialakult helyzetnek.
Komoly problémák is állhatnak a háttérben, de ha még nem is, a kezeletlen helyzetből könnyedén kialakulhatnak, és ha ezeknek nem kutatjuk fel megfelelően a kiváltó okát, a probléma nem szűnik meg, sőt, súlyos szövődmények is kialakulhatnak a későbbiekben.
A cukorbetegség, az inzulin rezisztencia, az irritábilis bélszindróma mind összefüggésben állnak az emésztőszervrendszerrel, ha időben megfelelő figyelmet fordítunk a területre, ezek könnyűszerrel megelőzhetők, a kialakult betegségek féken tarthatóak.
Az emésztőrendszeri gondok hatásai nem pusztán a szervrendszeren belüli fájdalmakra, kellemetlen tünetekre, betegségekre terjedhetnek ki.
Ha valami itt nincs rendben, az hatással lehet közérzetünkre, bőrünk épségére és szépségére, hajunkra, de akár a hormonális egyensúlyunkra is.
Így az emésztő szervrendszer rendben tartsa szorosan összefügg az életminőséggel, nem fordíthatunk hát rá a kellőnél kevesebb figyelmet!
Ha te is úgy gondolod, hogy emésztőrendszered problémái miatt alakulhattak ki kellemetlen tüneteid, ne várj tovább, keress fel egy megfelelő szakembert, aki segít a végére járni és megszüntetni problémáidat.
A mi javaslatunk a Natur-med egészség központ, ahol kiváló szakemberek nagy tapasztalattal vizsgálják az érintett területet, és a holisztikus módszernek köszönhetően nem csak a tüneteket, de a valódi kiváltó okokat is felderítik.
Az egészségközpont szakmai vezetője, Rónay Barbara nem csak kiváló dietetikus, de nagyszerű és tapasztalt hormontanácsadó szakember is egyben, így komplexen látja a szervezet működését, kidolgozott módszerekkel és garantáltan működő stratégiákkal képes elérni a szervezet egyensúlyának visszaállítását és a kialakult problémák megszüntetését.
Keresd a központot bátran, ha elváltozást tapasztalsz tested működésében, bőrödön, hajadon vagy kedélyállapotodon! De akkor is fordulhatsz ide segítségért, ha hosszan elhúzódó túlsúllyal, súlyos hormonális betegséggel, esetleg meddőséggel küzdesz.
A holisztikus szemléletnek köszönhetően a test alapvető működési zavaraira is fény derül, emellett a lelki okok feltárása is sokat segít abban, hogy az életminőség nagy mértékben javulhasson.
A terápia része nem csak a tűpontos diagnózis felállítása, de kiterjed a megoldás strukturált kidolgozására, megtervezett étrend, táplálékkiegészítők és életmódváltás segítségével.
Keresd fel a központot, és kérj időpontot egy konzultációra, hogy a szakértő segítségével felmérhessétek aktuális állapotodat és hatékony terápiát tervezhessetek meg a problémák enyhítésére.
Időpontot telefonon vagy az online felületeken keresztül egyeztethetsz, és akár felmerült kérdéseidet is felteheted, amikre gyors és kielégítő választ kapsz majd.
Ha valódi választ keresel egészségügyi kérdésekben, irány a natur-med.hu vagy ronaybarbara.hu!
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.